Рефераты Настилка штучного паркету в ямку без фризу на мастиці

Вернуться в Технология

Настилка штучного паркету в ямку без фризу на мастиці
Настилка штучного паркету в ямку без фризу на мастиці


ПЛАН.

Вступ.

Технологічна частина.

Штучний паркет.

Підготовка основи.

План настилки.

Маячна лінійка.

Настилка паркету.

Різання паркетних планок.

Обробка зазорів у стін.

Приміщення різної конфігурації.

Коса ялинка.

Організація робіт.

Вимоги до якості покриття.

Заходи по охороні праці.

Вступ.

Верховна Рада України і уряд уділяє велику увагу капітальному будівництві – одній із важливих гілок, без якої неможливо розвиток народного господарства країни. Передбачається багато заходів, які забезпечують підвищення ефективності будівельного виробництва, скорочення термінів і підвищення якості будівництва, виконання задач по прибутку і зниженню собівартості будівельно-монтажних робіт на основі поліпшення організаційної структури управління будівництвом і подальшого розвитку індустріальних методів будівництва.

Для подальшого покращення діяльності виробничих організацій повинно базуватися на подальшому застосуванні прогресивних методів праці, нових ефективних матеріалів. В комплексі опоряджувальних робіт - завершальним етапом будівництва – настилка підлоги із паркету, лінолеума, синтетичних килимів і плиток - займає важливе місце. Покриття із цих матеріалів дуже вигідне, комфортне, воно довго служить і зручне в експлуатації. Від того як виконане покриття підлоги, залежить оцінка якості будівництва.

Для влаштування покриття підлоги необхідно добиватися якісного виконування всіх операцій, як при виготовленню паркету, так і при його настиланні.


2. Технологічна частина.

2.1. Штучний паркет.

Штучний паркет складається із паркетних планок, які в залежності від кромок поділяються на типи – П­1­ і П2. сторони паркету – взаємопаралельні фрезеровані, а кромки профіль з гребенями і пазами. Гребень – виступна частина кромки і торця паркетної планки, призначена для захода гребня. Паркет типу П1 – з гребнями і пазами на протилежних кромках і торцях, типу П2 – гребнем на одній стороні і пазами на інших кромках. Паркет типу П2 допускається виробляти тільки, якщо замовник згідний. Кромки верхнього шару – виробляють косо (ізкосом 3о). Товища паркету 15 і 18 см, ширина 30.....90 мм, з кроком 5 мм, довжина 150...500 мм з кроком 50 мм. В партії допускається до 15% укорочених паркетних планок розміром 30х150, 35х150, 30х200, 35х200 мм.

Виготовляють штучний паркет із деревини, дуба, бука, ясеня, клена, карагага, в’яза, каштана, граба, берези, сосни, із корейської сосни та інших твердих порід. На Державний Знак якості атестуються тільки планки із дуба. Для виготовлення паркету із сосни повинна застосовуватися деревина радіального розкрою з кутом нахилу річних шарів не менше 45о.

Якість деревини, із якої виготовляю, повинна відповідати наступним основним вимогам. На лицевій стороні планок не допускаються тріщини. Допускається не більше одного зрослого сучка на планці, розміром на лицевій стороні не більше 5 мм, а на зворотній стороні і кромках глибиною не більше 3 мм, довжиною не більше 1/5 ширини планки. На лицевій стороні планки не запускається також серцевини і подвійної серцевини червоточини, хімічного пофарбування, вищерблення, негладкі місця. Нахил волокон на поверхні лицевого шару планки не повинен перевищувати 3% для шпилькових, 5% для листяних порід. На зворотній стороні планки допускається, хімічне фарбування, серцевина одинарна і подвійна, допускається також негладка поверхня не більше 30%. Вологість деревини штучного паркету не повинна перевищувати 9±3%.

2.2. Підготовка основи.

Покриття із штучного паркет виконують після закінчення всіх будівельних, монтажних і оздоблених робіт, при виготовляння яких приміщення забруднюється і виникає підвищена вологість. Перед настилкою паркету на мастиці перевіряють якість готової стяжки, її рівність і вологість, а також температуру і вологість повітря в приміщенні

Добавить в Одноклассники    

 

Rambler's Top100