Рефераты Аналіз страхового ринку Коломийського району

Вернуться в Страхование

Аналіз страхового ринку Коломийського району
Аналіз страхового ринку Коломийського району


Якщо проаналізувати страховий ринок Коломиї та Коломийського району, то основними лідерами на даному ринку виступають такі страхові товариства як “Захід-Резерв” та “Оранта”.

Що стосується районного ринку, то більша частка страхових операцій припадає на “Оранту”.

Національна Акціонерна Страхова Компанія «Оранта» була заснована 25 листопада 1921 року. Відтоді і до 1993 року Компанія носила назву «Укрдержстрах». Ця організація за будь-яких часів відігравала безперечно вагому роль у житті суспільства, займаючись задоволенням соціально-економічних потреб самих широких мас населення. За довгі роки своєї історії Компанія набула високого авторитету та особливої довіри з боку клієнтів. Вже в декількох поколінь назва Компанії асоціюється із гарантованим захистом та чесністю.

Компанія пережила зміну назви (1993) і форми власності (1993-1996), залишаючись по цей день лідером страхового ринку України.

Із завершенням приватизації НАСК «Оранта» пов’язано багато прогресивних змін у самій Компанії. Зміна форми власності НАСК «Оранта» обумовила прихід до складу акціонерів приватного інвестора, який приніс з собою в компанію нові сучасні методи менеджменту та ведення бізнесу.

Компанія здійснює експансію на страховому ринку із залученням інвестиційних коштів. За останній рік у компанії здійснено багато позитивних змін:

· проведено черговий етап приватизації

· стабілізоване керівництво

· проведено комплексний аудит ресурсів

· здійснено фінансове та організаційне оздоровлення компанії

· сформована команда досвідчених професіоналів

· підвищена якість послуг та обслуговування

· реалізується активне матеріально-технічне поновлення представницької мережі

· розвивається партнерство з іншими фінансовими установами

Окрім посилення позицій у традиційних сегментах НАСК «Оранта» останнім часом активно виходить на ринок великих міст, освоює нові страхові продукти, зокрема, страхування мисливської зброї, сільськогосподарських підприємств, небезпечних вантажів та ін. Компанія не тільки одна з перших отримала ліцензії на ці види, але й активно втілює їх на практиці.

Сьогодні ми пропонуємо ринку та споживачам нове обличчя «Оранти» із збереженням добрих традицій особливої турботи про клієнтів. НАСК «Оранта» пропонує на ринку понад 50 видів страхування, які задовольняють потреби практично всіх категорій клієнтів.

НАСК «Оранта» має саму розвинуту у країні агентську мережу, яка налічує понад 8,5 тис. працівників, 548 представництв, в т.ч. 27 обласних дирекцій і 521 філій, агенцій і відділень по всій Україні.

Але правдивіше за всі показники про НАСК «Оранта» кажуть клієнти. Їх в Компанії — понад 7 мільйонів. Ці люди — наші співвітчизники, які знають ціну негараздам, шахрайству та безвір’ю. Саме ці досвідчені люди довіряють доброму імені «Оранта». Ми пишаємося цим та цінуємо такий авторитет.

НАСК «Оранта» — лідер українського ринку страхування, має унікальну представницьку мережу (548 представництв у всіх регіонах України ), агентську мережу (понад 7,7 тис. агентів) і найбільшу в Україні кількість угод страхування (понад 12 млн).

За І півріччя 2003 року обсяг страхових платежів компанії становить понад 111,2 тис. грн, страхових виплат (зокрема, й з державного страхування) — 41,7 тис. грн. Статутний капітал НАСК «Оранта» — 22,3 млн грн, активи — 103,384 млн грн, сформовані страхові резерви — 53,566 млн грн.

Щодо “Захід-Резерву”, то він беззаперечний лідер по місту Коломия. Так, страхове товариство з додатковою відповідальністю "Захід-Резерв" успішно працює на страховому ринку України з 1992 року. За цей час товариство зарекомендувало себе, як стабільний та професійний партнер у ділових стосунках з клієнтами. Починаючи з 1995 року спостерігається постійне зростання активів товариства, що дедалі зміцнює його авторитет на ринку.

Солідний капітал, потужні страхові резерви, стабільність, інтелектуальний потенціал, а також довголітня співпраця в галузі перестрахування з відомими іноземними перестраховиками є гарантією страхових виплат

Добавить в Одноклассники    

 

Rambler's Top100