Рефераты Системи вприскування палива (інжектор)

Вернуться в Технология

Системи вприскування палива (інжектор)
Системи вприскування палива (інжектор)


Система вприскування палива

У нашій країні експлуатується багато автомобілів іноземного виробництва із системою вприскування палива (інжектором).

Застосування карбюраторів з електронним керуванням сумішоутворенням дає змогу підтримувати оптимальний склад паливно-вітряної суміші й оптимальне наповнення циліндрів на різних режимах роботи двигуна; збільшити паливну економічність і зменшити вміст шкідливих сполук у відпрацьованих газах; підвищити надійність системи живлення, а також полегшити обслуговування і діагностику.

Проте будь-якому карбюратору властивий елемент «стихійності» в сумішоутворенні. Крім того, ця система живлення має межу «пристосування» до режимів роботи двигуна.

Система вприскування палива дає змогу оптимізувати процес сумішоутворення, тобто вприскування може здійснюватися більш оптимально за місцем, часом і потрібною кількістю палива.

Впорскувальні паливні системи класифікуються за різними ознаками.

За місцем підведення палива розрізняють:

центральне одно точкове впорскування;

розподілене впорскування;

безпосереднє впорскування в циліндри.

За способом подавання палива впорскування буває:

неперервним;

переривчастим.

Крім того, ці системи розподіляють за типом механізмів, що дозують паливо:

з плунжерними насосами;

з розподільниками;

з форсунками;

з регулятором тиску.


Регулювання кількості суміші може бути:

пневматичним;

механічним;

електронним.

Регулювання складу суміші може здійснюватися за:

розрідженням у впускній системі;

кутом повороту дросельної заслінки;

витратою повітря.


Система впорскування палива «Mono-Jetronic»

«Mono-Jetronic» - система переривчастого впорскування палива з електронним блоком керування, що має одну на весь двигун магнітоелектричну форсунку.

Оскільки паливну форсунку розташовано перед дросельною заслінкою (практично на місці жиклера карбюратора), тиск палива в системі становить близько 0,1 МПа. Регулятор тиску системи розміщено поблизу форсунки в центральному вузі впорскування, де розташовано також дросельну заслінку, вимикач її положення, датчик температури всмоктуваного повітря.

Система «Mono-Jetronic» не має витратоміра повітря, тому співвідношення повітря та палива тут менш точне й визначається тільки положенням дросельної заслінки, температурою всмоктуваного повітря та частотою обертання колінчатого вала.

Пристрій, що визначає положення дросельної заслінки, - це вимикач із контактами (холостого ходу, часткового навантаження, повного навантаження), а потенціометр, який інформує електронний блок керування про положення заслінки в даний момент часу.

Отже, основне дозування палива здійснюється за трьома параметрами:

положенням дросельної заслінки;

температурою всмоктування повітря

частотою обертання колінчатого вала двигуна.

Дозування під час холодного пуску й прогрівання коректується електронним блоком керування за імпульсами, надходять від датчиків температури всмоктування повітря охолодженої ріднини й потенціометра дросельної заслінки. Останній коректує дозування також у режимі повного навантаження. Коректування токсичності відпрацьованих газів відбувається за сигналами лямда – зонда.

Велику роль у повнішому згоранні палива при використанні паливної системи типа «інжектор» відіграють свічки запалення компанії Реберт Бош, яка є єдиним виробником, що серійно виготовляє свічки, електроди, яких леговані ітрієм.

Однією з переваг Бош Супер плюс є нова оптимізована конструкція свічок – завдяки загостреному боковому електроду забезпечується відчутно краще запалювання, яке, в свою чергу, сприяє оптимальному згорянню повітряно-паливної суміші водночас з підвищеним захистом каталізатора, лямда-зонда і зниженним споживанням палива

Добавить в Одноклассники    

 

Rambler's Top100