Рефераты Tibetan medicine

Вернуться в Иностранные языки

Tibetan medicine
Tibetan medicine


Головний постулат Тибетської медицини:

„Все що оточує нас може використовуватись як лікарство”. Очевидно, ми повинні приймати це майже буквально. Тибетці створювали ліки з сирої рослини, тварини і мінеральних матеріалів.

Згідно із Світовою Організацією здоров'я, одна із кожних п’яти осіб хто користується сучасними ліками страждає від негативних побічних ефектів. Старовинна медицина не мала ліків які були б токсичними чи мали різко виражені побічні ефекти. То є одна із їх основних переваг.

Наші попередні, але далеко не повні оцінки показують що Тибетські лікарі використовували майже 3,000 природних цілющих субстанцій. Юти описують лише 114 одних мінералів. Вони включають багато цінних металів і каменів: золото, срібло, смарагд, перли і т.д. Думали, наприклад, що золото продовжує життя, залізо допомагає лікувати кров і очні хвороби, а мідь – хвороби легенів.

Комахи і молюски широко використовувались. Лікарі вчили використовувати майже всі частини вбитих тварин – від мозку і сухожиль до скажемо так, „щипка попелу з спаленого серця зайця”. І між іншим, такий попіл міг вміщувати окислені мікроелементи, необхідні для пацієнта, але все те, звичайно, необхідно було перевірити скурпулозно науково. Відомо що Тибетська медицина прийшла добровільно щоб грати роль першокласника в медичній школі. Вона допомагала сучасній медицині в лікуванні різних хвороб. І серед компонентів комплексу сумішей ми зосереджуємось на лікарських рослинах. Різноманітні трави були описані у наших нових лікарських книгах. Ці книги також позначають які трави у нашій країні можуть заміняти Тибетські трави, що не ростуть у нашій країні. На сьогоднішній день десь 50 Тибетських ліків вивчається. Але величезна безодня все ще розподіляє багато тисяч експериментів скерованих на тварин із використанням (вжитку) Тибетської медицини в лікуванні людства.

Стародавні тибетські лікарі зважали на величезну важливість щодо індивідуальності кожного організму.

У цьому зв’язку ми муситимемо детально розробити багато „коректуючи факторів”, котрі займуть, звісно, час.

Але ми зобов’язані робили це за головною заповіддю Тибетської медицини, яка збігається з першим правилом традиційної медицини: „Не зашкодь”.

Підготувала: Зеленюк О.М.


І. Шкіра і мускули

Тіло покрите шкірою. Тканина має зовнішній шар епітеліальної тканини і внутрішній сполучної тканини. В сполучній тканині є кровоносні судини і нерви. Якраз внизу шкіри є шар утворений з сполучної тканини. в деяких місцях цей шар сполучає шкіру від мускул. В цьому шарі можна побачити підшкірний жир, котрий називають з'єднувальнотканинна кора. Шкіра і ця з’єднувальнотканинна кора формують захисне покриття для мускул, кісток і внутрішніх органів. Мускули сформовані масою мускульних клітин. Мускули утримуються разом сполучною тканиною. В нашому тілі є кровоносні судини і нерви. Вони забезпечують мускули. Покриття кістки утворюється із жилавої сполучної тканини. Її називають надкісниця. До неї мускули прикріплені, прямо чи непрямо, за допомогою щільної зв’язки названої сухожиллям. Коли мускул скорочується точки прикріплення щільно зведені.

Підготувала: Зеленюк О.М.


Tibetan Medicine

The chief postulate of Tibetan medicine: "Everything that surrounds us may be used as medicine".

Apparently, we should take this almost literally. The Tibetans made medicines from raw plant, animal and mineral materials.

According to the World Health Organization, one out of every five persons who use modern medicines suffers from negative side effects. Ancient medicine had no medicines that were toxic or had pronounced side-effects. That is one of its main advantages.

Our preliminary, hut far from complete, estimates show that the Tibetan doctors used some 3,000 natural curative substances. Chjudshi describes 114 minerals alone

Добавить в Одноклассники    

 

Rambler's Top100