Рефераты Трудовий договір найму житла

Вернуться в Трудовое право

Трудовий договір найму житла
Трудовий договір найму житла


Про вдосконалення системи державного
регулювання розміру квартирної плати та плати за утримання будинків і при будинкових територій

З метою поліпшення умов господарювання підприємств житлового господарства, підвищення їх відповідальності за надання житлових послуг, а також запровадження плати за обслуговування та утримання житла залежно від його споживчих якостей Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Надати право Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям встановлювати плату за користування житлом (квартирну плату) та за утримання житла.

При цьому необхідно виходити з того, що зміна розміру зазначеної плати здійснюється лише за умови економічного її обгрунтування залежно від переліку та якості послуг, що надаються підприємствами житлового господарства.

2. Затвердити склад витрат підприємств житлового господарства, пов'язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій, що входять до квартирної плати (плати за утримання житла), та Типовий договір найму житла в будинках державного і комунального житлового фонду (додаються).

3. Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики до 1 жовтня 1998 р. розробити та затвердити:

єдиний класифікатор житлових будинків залежно від якості житла та наявного інженерного обладнання;

методичні рекомендації щодо:

визначення норм витрат підприємств житлового господарства, пов'язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій;

розрахунків економічно обгрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги за погодженням з Міністерством економіки.

4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити переукладення договорів найму житла в будинках державного і комунального житлового фонду та підвищення якості послуг, що надаються підприємствами житлового господарства.

5. Визнати такими, що втратили чинність:

пункт 1 постанови Ради Міністрів УРСР від 11 серпня 1988 р. N 243 "Про затвердження Типового договору найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду в Українській РСР та Правил користування жилими приміщеннями, утримання жилого будинку і придомової території в Українській РСР" (ЗП УРСР, 1988 р., N 9, ст. 40);

пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 р. N 838 "Про зміну розмірів відшкодування населенням вартості житлово-комунальних послуг" (ЗП України, 1996 р., N 15, ст. 413).

6. Державному комітетові будівництва, архітектури та житлової політики здійснювати постійний контроль за виконанням цієї постанови.

Прем'єр-міністр України

В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Інд. 24ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 червня 1998 р. N 939

СКЛАД
витрат підприємств житлового господарства, пов'язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій, що входять до квартирної плати (плати за утримання житла)

1. До складу витрат підприємств житлового господарства на утримання будинків і прибудинкових територій належать такі витрати:

а) на утримання обслуговуючого персоналу

Добавить в Одноклассники    

 

Rambler's Top100