Рефераты П'ять ступіней до успіху

Вернуться в Предпринимательство

П'ять ступіней до успіху
П'ять ступіней до успіху


Представ, що ти директор власної компанії. Без сумніву, щоб вона була прибуткової, ти зробиш усе можливе. Але навіть якщо в тебе немає своєї фірми, твоя кар'єра залежить тільки від тебе.

1. Вироби виняткові звички

Дуже важливо почувати задоволення від своєї роботи, а також виправдувати чекання боса і клієнта. Намагайся приходити на роботу на кілька хвилин раніш (навіть якщо колеги частенько спізнюються) і іти на кілька хвилин пізніше. Крім того, намагайся виконувати свою роботу якнайкраще і якісніше.

2. Шукай можливості для професійного росту

Використовуй будь-як можливість, щоб освоїти нові обрії своєї професії. Не відмовляйся від складних і цікавих задач, - вони послужать трампліном для подальшого просування по службі і зроблять тебе унікальним фахівцем, якого завжди будуть високо цінувати.

3. Контролюй свої емоції

Твоє емоційне поводження може чи допомагати, навпаки, заважати твоєму успіху. Тому понаблюдай, як твій чи настрій манера поводження впливають на твоїх колег. Сумовитий чи вид зайві захвати — ні до чого. Будь завжди урівноваженої, доброзичливої і невразливий для образ. Поганий настрій залишай за порогом офісу. Тільки так можна уникнути прикрих промахів.

4. Намагайся бути кращої у своїй справі

Важливо пам'ятати про те, що жодна людина не має монополію на блискучі ідеї. Намагайся бути завжди кращої в тім, чим ти займаєшся на роботі, поки це не ввійде в звичку. Демонструючи тривалий час ця якість, незабаром ти станеш людиною, з думкою якого усі будуть вважатися. Чи рано пізно до тебе потягнуться за радою по будь-якому питанню, важливому для компанії.

5. Підтримуй своє керівництво

Не вмієш це робити — і іншу роботу Помни, твій шеф - це людин, що приймає рішення. Якщо його накази не загрожують нормам моралі й етики, підтримуй з начальство. Цим ти продемонструєш прихильність цінностям компанії. Керівництво цінує ідейних і відданих працівників, і являющих бажання пристосовуватися до мінливих вимог і трудновыполним задачам. Намагайся ніколи говорити про свого шефа погано. Зрештою, тільки у відповіді за те, що робиш роботі щодня. Тому твоя кар'єра — у твоїх рука:

Ради претенденткам, як довести своя чи досконалість не видати недоліків.

1. Будьте готові до різного "фокусам". Перетворюйте їх у свій "козир" не тільки інтелектом, але і почуттям гумору і кмітливістю. Діє безвідмовно.

2. Не хапайтеся за газовий балончик, якщо в кімнаті для співбесід замість роботодавця побачите незнайомця. Головне — не мовчите і радо: а) представтеся, б) запитаєте, коли з'явиться Іван Іванович, в) побалакайте про тім про сем, тільки без солодких визнань у любові до компанії роботодавця. Поздоровляємо: ви пройшли найпростіший тест на комунікабельність.

3. Усе-таки сходите за адресою, зазначеному в оголошенні про вакансію. Нехай там відсутні номер телефону і подробиці, зате є схований підтекст: потрібні тільки діяльні й активні люди. Зрозуміло, що "непід'ємний" людина проігнорує "порожнє" оголошення. Але ви ж енергійна і заповзятлива дама! Що і доведете, з'явившись першої на співбесіду.

4. Говорите тільки про цінності професії, якщо запитають, чому ви неї вибрали. Скажіть про спрагу самореалізації і бажання залишити свій слід у цьому світі (без манії величності!). Саме так відповідають творці, генератори ідей, тобто люди, що орієнтуються на можливості. Людина "процес" розповість, як шукав роботу, чи взагалі заявить: "Власне, я не збирався бути лікарем..."

5. Більше розповідайте про свої бажання і пропозиції, а не про те, чим би вам не хотілося займатися. Цим ви просигналите, що орієнтуєтеся "до", тобто готові працювати навіть у день 8 Марта заради виконання ювілейної п'ятирічки.

...Вас як жінку

Причому однаково ретельно вивчать і шеф-джентльмен, і леді-бос. Але оцінять по-різному

Добавить в Одноклассники    

 

Rambler's Top100